ZEKERİYAKÖY NAKLİYE

ZEKERİYAKÖY NAKLİYAT- , hizmetleri ve taşımacılık her türlü nakliye talebiniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz ZEKERİYAKÖY EVDEN EVE NAKLİYATZHZZ

Zekeriyaköy nakliyat
ZEKERİYAKÖY EVDEN EVE NAKLİYE
Zekeriyaköy nakliyat
Zekeriyaköy Nakliyat

ZEKERİYAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT sigortalı,marangozlu,ambalajlı ve depolama şehir içi ve şehirler arası taşımacılık doğru adresi.

VARLI NAKLİYAT                   since: 1991

1: ZEKERİYAKÖY NAKLİYAT MERAK EDİLEN SORULAR

2: Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi ve eşyanın yükleme ve boşaltılması profesyonel Ekipmanlarımız tarafımızdan yapılması,
3: Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için karantina altına alınması yani ambalajı bizim tarafımızdan yapılması.

4: Koltuklara özel kaliteli renkli 3 katlı kalın balonlu ambalaj malzemesi ile Hijyen bir ambalajlama yapılarak garanti altına alını ZEKERİYAKÖY NAKLİYAT
5: Beyaz eşyaların (buzdolabı, fırınlı ay gaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi.) Sökülüp yerinde ambalajı ve yerine montajı bizim tarafımızdan yapılması ZEKERİYAKÖY NAKLİYE FİRMA.

Halkalı nakliyeciler
ZEKERİYAKÖY NAKLİYAT

6: Eşyaların ambalajlı yeni eve taşınması yeni evden odalarda ambalajının açılması ve yeni evde yerlerine montajı yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılması. ZEKERİYAKÖY Nakliyat firması.

7: Gardırop türü mobilyanın sökülüp ve montesi bize ait olup. ( gömme dolap sökümü ve montajı hariç). ZEKERİYAKÖY NAKLİYAT

8: Kırılabilecek cam mutfak porselen türü eşyaların neyle ve nasıl paketlenmesi sıfır ambalaj malzemesiyle sıfır kolilere yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

9: Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi ve karantina altına alınması bizim tarafımızdan yapılması.

10: Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

11: Şehir içi ve şehir dışı Evden Eve Nakliyat’ta kullanılacak kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma garantisi bizde mevcut. Kamyonet, kamyon, mini kamyonet.

AXSA SİGORTA GÜVENCESİ İLE

12: Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması.

• Zekeriyaköy nakliyat, 

• Zekeriyaköy nakliye, 

• Zekeriyaköy evden eve nakliyat, 

• Zekeriyaköy evden eve, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir