İstanbul İzmir Nakliye

İSTANBUL İZMİR NAKLİYE- , hizmetleri ve taşımacılık her türlü nakliye talebiniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz İSTANBUL İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT.

İstanbul İzmir Nakliye

İSTANBUL İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL İZMİR NAKLİYECİ

İSTANBUL İZMİR  NAKLİYAT

İSTANBUL İZMİR  TAŞIMACILIK

İSTANBUL İZMİR NAKLİYE ARACI

İSTANBUL İZMİR NAKLİYECİLER

0212 673 24 24

0533 317 90 80

İSTANBUL İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT sigortalı,marangozlu,ambalajlı ve depolama şehir içi ve şehirler arası taşımacılık doğru adresi.

VARLI NAKLİYAT                   since: 1991

1 İSTANBUL İZMİR Nakliye MERAK EDİLEN SORULAR

2: Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi ve eşyanın yükleme ve boşaltılması profesyonel Ekipmanlarımız tarafımızdan yapılması,
3: Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için karantina altına alınması yani ambalajı bizim tarafımızdan yapılması.

4: Koltuklara özel kaliteli renkli 3 katlı kalın balonlu ambalaj malzemesi ile Hijyen bir ambalajlama yapılarak garanti altına alını İSTANBUL İZMİR NAKLİYAT
5: Beyaz eşyaların (buzdolabı, fırınlı ay gaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi.) Sökülüp yerinde ambalajı ve yerine montajı bizim tarafımızdan yapılması 
İSTANBUL İZMİR NAKLİYE FİRMA.

6: Eşyaların ambalajlı yeni eve taşınması yeni evden odalarda ambalajının açılması ve yeni evde yerlerine montajı yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılması.İSTANBUL İZMİR Nakliyat firması.

7: Gardırop türü mobilyanın sökülüp ve montesi bize ait olup. ( gömme dolap sökümü ve montajı hariç). İSTANBUL İZMİR NAKLİYAT

8: Kırılabilecek cam mutfak porselen türü eşyaların neyle ve nasıl paketlenmesi sıfır ambalaj malzemesiyle sıfır kolilere yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

9: Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi ve karantina altına alınması bizim tarafımızdan yapılması.

10: Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

11: Şehir içi ve şehir dışı Evden Eve Nakliyat’ta kullanılacak kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma garantisi bizde mevcut. Kamyonet, kamyon, mini kamyonet.

AXSA SİGORTA GÜVENCESİ İLE

12: Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması.

istanbul izmir nakliyat,

istanbul izmir nakliye,

istanbul izmir evden eve nakliyat,

istanbul izmir evden eve,

istanbul izmir nakliye aracı,

istanbul izmir nakliyat firmaları,

istanbul izmir nakliye firmaları,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir